SP 10 z Piotrkowa w You Can Dance

SP 10 z Piotrkowa w You Can Dance

To już druga edycja konkursu „You Can Dance” kierowana do szkół podstawowych. Tym razem do eliminacji dostała się grupa dziewczyn ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Piotrkowie Trybunalskim.

Jak informują organizatorzy, w konkursie bierze udział blisko 350 filmów zgłoszonych przez szkoły podstawowe z całego kraju. Obejmują one nagranie programu piosenki z oryginalną ścieżką dźwiękową. Filmy pojawiają się na stronie konkursu, gdzie można je obejrzeć i zagłosować na konkretną szkołę. Głosowanie jest anonimowe i publiczne. Głosować można raz dziennie z jednego adresu IP. Rywalizację wygra 10 szkół, które do 5 marca do godz. 23:59 zdobędą najwięcej głosów. Główną nagrodą w konkursie jest 15 000 zł oraz wycieczka do szkoły gwiazdy programu.

Wyniki zostaną ogłoszone 6 marca 2023 roku.

Nagroda za pierwsze miejsce to 15 tys. zł i wizyta gwiazd „You can dance – nowa generacja” w zwycięskiej szkole. Szkoła z drugim miejscem otrzyma 9 tys. zł, a każda kolejna z czołowej dziesiątki – odpowiednio po 1 tys. zł mniej (placówka sklasyfikowana na 10. miejscu otrzyma 1 tys. zł).