Hotel Podklasztorze otworzył Jarmark Bożonarodzeniowy w Sulejowie

Hotel Podklasztorze otworzył Jarmark Bożonarodzeniowy w Sulejowie

Od ubiegłej soboty mieszkańcy Sulejowa mają okazję do odwiedzania Jarmarku Bożonarodzeniowego i Świątecznego Miasteczka, których organizatorem jest hotel Podklasztorze. Jest to pierwszy taki jarmark w sulejowskim hotelu i będzie dostępny dla gości w każdy weekend aż do Świąt Bożego Narodzenia.

Jarmark Bożonarodzeniowy składa się z licznych atrakcji, jakie czekają na mieszkańców miasta w każdy weekend – od piątku do niedzieli. Podczas wizyty uczestnicy świątecznej imprezy mogą rozkoszować swoje podniebienia lokalnymi wypiekami, świątecznymi potrawami, kiełbaskami z grilla, wędlinami regionalnymi, domowymi przetworami, grzańcami i gorącą czekoladą.

Ponadto, na jarmarku dostępne są liczne stragany oferujące drobiazgowo wykonane rękodzieła, ozdoby świąteczne, kosmetyki naturalne, a także śliczne pamiątki, prezenty i upominki, jakimi można obdarować w święta swoich najbliższych.

Spotkania ze św. Mikołajem i Leo Rozrabiaką

Dla odwiedzających dostępne jest także Świąteczne Miasteczko, barwne iluminacje i wiele uroczych miejsc, gdzie można sobie pstryknąć pamiątkowe zdjęcie. Oczywiście Jarmark Bożonarodzeniowy nie zapomniał też o atrakcjach dla najmłodszych.

Gwoździem programu jest oczywiście św. Mikołaj, który przyjmuje dzieci w każdą sobotę (godz. 15:00-18:00) i niedzielę (godz. 11:00-15:00). Do tego na każdego brzdąca czekają też warsztaty ze Śnieżką i zabawa z maskotką – Leo Rozrabiaką.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Sulejowie czynny jest w każdy weekend – w piątki w godz. 16:00-21:00, soboty w godz. 9:00-21:00 i niedziele w godz. 9:00-18:00.