Piotrków Trybunalski zaprasza na bazar świąteczny

Piotrków Trybunalski zaprasza na bazar świąteczny

Bazar w Piotrkowie Trybunalskim działa pełną parą, wprawiając w gorączkę robienia zakupów nie tylko klientów, ale i sprzedawców. W pierwszą niedzielę Adwentu na bazarze pojawiły się nawet ozdoby i choinki, które już można było zakupić w postaci świątecznych dekoracji.

Na bazarze piotrkowskim przy ul. Dmowskiego świąteczny zgiełk rozpoczął się już 28 listopada, gdy przy straganach pojawiły się na sprzedaż pierwsze choinki. Co prawda nie są to jeszcze żywe drzewka, a jedynie ich wierne, sztuczne odwzorowania. Dlatego, jeżeli ktoś myśli o szybszym przystrajaniu swojego domu, sztuczne choinki mogą być tutaj idealnym rozwiązaniem za cenę około 400 złotych.

Jak wiadomo, w tym roku ceny towarów w całym kraju poszły w górę. Podobnie ma się rzecz na piotrkowskim bazarze, gdzie w kwestii ozdób i dekoracji można kupić to, co w zeszłym roku albo i więcej. Jednak należy się też liczyć ze świdrującymi w górę cenami.

Bogaty wybór świątecznego asortymentu

Jeżeli chodzi o sam asortyment, na bazarze można kupić wiele różnych dekoracji – od mniejszych i większych światełek, po rękodzieła, stroiki, bombki, choinki, upominki, figurki, kalendarze adwentowe itp. Nie zabrakło też bardziej wyrafinowanych produktów jak mechaniczne mikołaje, wieńce świąteczne, kreatywne i bardzo gustowne świeczniki i wiele innych.

W najbliższym czasie Piotrków Trybunalski ma także w planach przekształcić część bazaru w Jarmark Świąteczny. Jedna z alei na bazarze zostanie poświęcona wyłącznie świątecznym towarom, gdzie będzie można nabyć żywe czy sztuczne choinki, ale również zarówno odzież i dekoracje.