28-letnia kobieta z Piotrkowa zadzwoniła do rodziny, twierdząc, że chce wyrządzić sobie krzywdę

28-letnia kobieta z Piotrkowa zadzwoniła do rodziny, twierdząc, że chce wyrządzić sobie krzywdę

28-letnia mieszkanka Piotrkowa Trybunalskiego miała zamiar wyrządzić sobie krzywdę. Zadzwoniła z informacją do swojej najbliższej rodziny, oznajmiając, że postanowiła popełnić samobójstwo. Przerażeni członkowie rodziny błyskawicznie skontaktowali się z piotrkowską policją, aby zapobiec nadciągającej tragedii.

29 sierpnia w niedzielę rodzina 28-letniej kobiety doświadczyła przerażającej sytuacji, gdy telefonicznie powiadomiła ich o tym, że zamierza targnąć się na własne życie. Rodzina niezwłocznie powiadomiła funkcjonariuszy z Komendy w Piotrkowie Trybunalskim, którzy ekspresowo włączyli się do akcji, aby namierzyć i pomóc roztrzęsionej kobiecie. Na szczęście policjantom udało się w porę odnaleźć kobietę i wszystko skończyło się pomyślnie.

W momencie, gdy piotrkowscy policjanci przystąpili do poszukiwań, wiedzieli, że czas gra tutaj na ich niekorzyść. W związku z tym należało podjąć jak najszybsze działania. Policja doskonale wie, co robić w takich przypadkach, aby jak najszybciej dotrzeć do osoby potrzebującej pomocy. Po ustaleniu tego, jakim samochodem poruszała się kobieta, policja zaczęła przeszukiwać różne obszary, ponieważ nie mieli informacji, gdzie kobieta mogła się udać.

Jakąś godzinę po zgłoszeniu nawiązano z nią kontakt telefoniczny. Jednak kobieta nie potrafiła stwierdzić, gdzie dokładnie się znajduje. Dodała, że jest na jakimś leśnym dukcie. Ponadto, przez cały czas twierdziła, że ma zamiar odebrać sobie życie. Policjanci wywnioskowali, że prawdopodobnie chodzi o miejsce niedaleko zbiornika wodnego w Cieszanowicach.

Przeszukując teren, odnaleźli samochód kobiety, a chwilę później odnaleźli też zdesperowaną 28-latkę. Funkcjonariusze policji wezwali na miejsce zespół służb medycznych, aby udzielić kobiecie niezbędnej pomocy.