Piotrków Trybunalski gospodarzem imprezy Moto Show 2021

Piotrków Trybunalski gospodarzem imprezy Moto Show 2021

W miniony weekend miłośnicy motoryzacji i serii „Szybcy i Wściekli” mieli okazję obejrzeć jedne z najpiękniejszych maszyn czterokołowych, a także podziwiać wyścigi na ¼ mili. Wszystko za sprawą pikniku motoryzacyjnego w Piotrkowie Trybunalskim, który przyciągnął swoimi warczącymi dziełami sztuki wielu pasjonatów czterech kółek.

Impreza Moto Show 2021 odbyła się 05 września w niedzielę na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej w Piotrkowie Trybunalskim. Była to już trzecia taka impreza zorganizowana przez władze miasta. Na motopiknik zjechali się zarówno kierowcy samochodowi, jak i motocykliści z całego kraju. Atrakcji było co niemiara, a liczni fani motoryzacji przybyli z różnych zakątków Polski.

Jedną z największych rozrywek Moto Show 2021 były wyścigi motocyklowe, które można było usłyszeć z ogromnej odległości. Drugą tak samo angażującą atrakcją były wyścigi samochodów streetowych, które zostały dopuszczone do ruchu ulicznego, a także potężnych dragsterów stworzonych wyłącznie do wyścigów na prostym torze. Fani tych ryczących potworów mogli się poczuć jak bohaterowie filmu „Fast and Furious”.

Gwoździem programu był King of Poland Drag Race Cup obejmujący wyścigi na ¼ mili, w których udział brały potężne motocykle i samochody o mocy ponad 1000 KM. Pojazdy te są w stanie pokonać dystans ¼ mili w mniej niż 10 sekund.

Inne atrakcje obejmowały wystawę pojazdów zabytkowych i rozmaite gadżety motoryzacyjne. Goście imprezy mogli też sobie uciąć pogawędkę z konstruktorami i właścicielami pojazdów, a także zasmakować świetnej kuchni przy wielu różnych stoiskach kulinarnych.