Zagadkowe odnalezienie ciała mężczyzny na ulicach Piotrkowa Trybunalskiego

Zagadkowe odnalezienie ciała mężczyzny na ulicach Piotrkowa Trybunalskiego

Na jednym z chodników w centralnej części Piotrkowa Trybunalskiego doszło do makabrycznego odkrycia. Zwłoki mężczyzny zostały tam znalezione przez przechodzącego okolicę przypadkowego piesza. Zdarzenie miało miejsce przy ulicy Bolesława Chrobrego. Po otrzymaniu zawiadomienia, na miejsce natychmiast przybyli policjanci i ekipa medyczna. Lekarze nie byli w stanie przywrócić czynności życiowych mężczyzny, a także nie wykluczyli, że w jego śmierci mogły brać udział osoby trzecie.

Tragiczne odkrycie miało miejsce w niedzielny poranek, około godziny 3. Jeden z mieszkańców pobliskiego bloku opisał sytuację: „Gdy usłyszałem pewien hałas dochodzący z ulicy, postanowiłem sprawdzić co się dzieje. Kiedy spojrzałem przez okno, ujrzałem najpierw jeden radiowóz, a chwilę później ambulans i techników policyjnych. Na ulicy rozświetlała się niebieskim blaskiem od świateł pojazdów interwencyjnych.”

Jednocześnie potwierdzenie naszych informacji udzieliła asp. sztab. Izabela Gajewska, rzeczniczka prasowa policji w Piotrkowie Trybunalskim. „Pod nadzorem prokuratury, funkcjonariusze prowadzą intensywne śledztwo mające na celu wyjaśnienie okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało zostało odnalezione na chodniku przy ulicy Chrobrego. Na miejscu wykonano wszystkie niezbędne czynności, które mogą pomóc w przyszłym wyjaśnieniu sprawy. Śledztwo ma za zadanie zrozumieć dokładne okoliczności śmierci mężczyzny” – przekazała nam w rozmowie.