Konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Akademii Piotrkowskiej z udziałem premier Beaty Szydło

Konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Akademii Piotrkowskiej z udziałem premier Beaty Szydło

Niedziela, 8 października, była dniem, w którym Akademia Piotrkowska gościła konwencję polityczną partii Prawo i Sprawiedliwość. To spotkanie, odbywające się w okręgu wyborczym numer 10, zgromadziło liczną grupę zwolenników obecnej formacji rządzącej.

Zorganizowane w sali wykładowej Akademii Piotrkowskiej wydarzenie przyciągnęło nie tylko sympatyków PiS-u, ale również część kandydatów wystawionych przez tę partię do parlamentu z listy numer 4. Kandydaci ci mają ubiegać się o mandaty w dziesiątym okręgu wyborczym, który obejmuje powiaty bełchatowski, opoczyński, piotrkowski, radomszczański, rawski, skierniewicki oraz tomaszowski, a także miasta na prawach powiatu – Piotrków Trybunalski i Skierniewice.

Gościem specjalnym tego spotkania była premier Beata Szydło. Jej obecność wzbudziła wielki entuzjazm wśród zgromadzonych członków i sympatyków partii. W trakcie swoich przemówień, przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości podkreślali, że dla nich najważniejsze są wartości takie jak rodzina oraz bezpieczeństwo Polski.