Zagadkowa śmierć młodego mężczyzny w kamienicy na ulicy Słowackiego w Piotrkowie

Zagadkowa śmierć młodego mężczyzny w kamienicy na ulicy Słowackiego w Piotrkowie

W tajemniczych okolicznościach doszło do zgonu 19-letniego chłopaka, który został odkryty w jednej z piotrkowskich kamienic przy ulicy Słowackiego. Wydarzenie miało miejsce w sobotni wieczór (06.07) około godziny 22:00. Aktualnie toczą się intensywne badania w celu wyjaśnienia dokładnych przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia, które są prowadzone przez funkcjonariuszy policji pod ścisłym nadzorem prokuratury.

Niepokojące odkrycie zostało dokonane późno w sobotę, kiedy to ciało 19-latka zostało odnalezione w jednym z mieszkań starej kamienicy znajdującej się przy ulicy Słowackiego w Piotrkowie. Po otrzymaniu wezwania na miejsce natychmiast przybyli medycy, którzy niestety stwierdzili zgon młodego człowieka. Od tego momentu postępowanie dotyczące okoliczności śmierci chłopaka przejęła policja, działając pod kontrolą prokuratury.

Ze względu na fakt, że miejsce ujawnienia zwłok młodego mężczyzny stało się punktem zainteresowania wielu osób powiązanych z miejscowym klubem sportowym, na miejsce wezwano dodatkowe siły policyjne. Zaciekawienie tłumu wymagało zwiększenia liczby obecnych na miejscu funkcjonariuszy, aby zapewnić bezpieczeństwo i porządek podczas prowadzenia dochodzenia.