Skandaliczne zachowanie w Gomulinie-Kolonii. Ciągnęli mężczyznę samochodem wzdłuż ulicy

Skandaliczne zachowanie w Gomulinie-Kolonii. Ciągnęli mężczyznę samochodem wzdłuż ulicy

W zeszły poniedziałek późnym popołudniem doszło do nietypowej, a zarazem szokującej sytuacji, podczas której kierowca samochodu osobowego ciągnął po ulicy mężczyznę, który znajdował się na zewnątrz jego pojazdu. Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim poszukują sprawcy oraz świadków zdarzenia.

Do bardzo groźnej sytuacji doszło 23 maja około godziny 18:00 w miejscowości Gomulin-Kolonia (gm. Wola Krzysztoporska), gdzie siedzący za kółkiem pojazdu osobowego kierowca ciągnął swoim samochodem mężczyznę wzdłuż ulicy.

Dyżurny piotrkowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że pojazd osobowy w kolorze srebrno-czerwonym – prawdopodobnie marki Mazda – ciągnął mężczyznę po ulicach miasta.

Ciągnął poszkodowanego po ulicy przez 1,5 km

Jak relacjonuje oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim – st. asp. Izabela Gajewska, policjanci poszukują podejrzanego i świadków zdarzenia, jednocześnie gromadząc też inny materiał dowodowy. Jak na tę chwilę ustalono, że poszkodowany prawdopodobnie zaplątał się w pas bezpieczeństwa kierowcy.

Rzeczniczka prasowa dodaje, że mężczyznę ciągnięto po ulicach Gomulina przez 1,5 km, z racji czego stracił sporo krwi i doznał poważnych obrażeń ciała. Poszkodowany obecnie przebywa w szpitalu. Jego stan jest bardzo ciężki.

A jeżeli chcesz więcej ciekawych informacji, sprawdź agresywny atak psów na młodego borsuka.