Mediateka 800-lecia zaprasza na muzyczne spotkania z twórczością Agnieszki Osieckiej 26 i 27 czerwca

Mediateka 800-lecia zaprasza na muzyczne spotkania z twórczością Agnieszki Osieckiej 26 i 27 czerwca

W dniach 26 oraz 27 czerwca Mediateka 800-lecia serdecznie zaprasza do uczestnictwa w kolejnej porcji muzycznych spotkań, które mają na celu odkrywanie twórczości niezapomnianej Agnieszki Osieckiej.

Inicjatywa pod nazwą „Koncert w Bibliotece? – cykliczne spotkania z twórczością Osieckiej – obejmujące koncerty, warsztaty i animacje” to rezultat aktywności społecznej. Jest ona organizowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim, jako część szerszego projektu „Podróże z biblioteką w tle”. W ramach tego wydarzenia odbędą się warsztaty muzyczno-ruchowe dla dzieci oraz warsztaty pracy scenicznej dla dorosłych. Dodatkowo, przewidziano jam session i dwa koncerty, które będą oparte na utworach legendarnej poetki i autorki tekstów, wykonywane przez zespół Light Band. Informacje te przekazała Agnieszka Kitowska, reprezentantka Działu Animacji Czytelniczej i Kulturalnej oraz Promocji Biblioteki.

Wstęp na koncerty jest darmowy, a wejściówki można otrzymać w Mediatece 800-lecia. Zapisy na warsztaty prowadzone są na miejscu (w pokoju 0.19), jak również telefonicznie pod numerem 502 419 334.