Dni Miasta Piotrkowa i wielki koncert Kultu

Dni Miasta Piotrkowa i wielki koncert Kultu

Podczas uroczystych obchodów Dni Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, kilka tysięcy osób miało przyjemność uczestniczyć w koncercie zespołu Kult. Trzeci dzień święta miasta zgromadził entuzjastyczną społeczność na pl. Kościuszki, gdzie wspólnie świętowano. Gwiazdą wieczoru był legendarnej sławy zespół Kult, z charakterystycznym Kazikiem Staszewskim na czele. Trwający prawie trzy godziny muzyczny spektakl był wzbogacony efektownym oświetleniem i multimedialnymi wizualizacjami. Ten niezapomniany występ na pewno zostanie na długo w pamięci mieszkańców Piotrkowa.

Początkowo planowano także występ Smolastego przed Kultem, jednak tuż przed koncertem menedżer artysty poinformował organizatorów, że ze względów zdrowotnych nie będzie mógł wystąpić w mieście. Smolasty osobiście skontaktował się telefonicznie z publicznością, przeprosił za swoją nieobecność i zapewnił, że na pewno zagra w Piotrkowie Trybunalskim w przyszłości.

W ciągu tego dnia na scenie wystąpili również Laggard i Majewska jako support dla głównych koncertów, wnosząc swój artystyczny wkład w święto miasta.