Już 16 czerwca możesz wzmocnić standardy demokratyczne w Polsce!

Już 16 czerwca możesz wzmocnić standardy demokratyczne w Polsce!

Chcesz czynnie uczestniczyć w demokratycznym procesie wyborczym? Teraz to możliwe! Dołącz do Akademii Demokracji w Piotrkowie Trybunalskim i zyskaj wiedzę oraz umiejętności, które pozwolą Ci skutecznie działać w komisjach wyborczych i wpływać na uczciwość wyborów.

 Innowacyjny projekt szkoleniowy Fundacji Niezależne Media o nazwie Akademia Demokracji ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej i umocnienie demokratycznych standardów w Polsce. Składa się z zespołu doświadczonych prawników i praktyków związanych z wyborami, co pozwala oferować wnikliwe seminaria skierowane do osób zainteresowanych pracą
w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych.

Akademia Demokracji to więcej niż szkolenie – to szansa na wzrost świadomości obywatelskiej
i wzmocnienie demokratycznych standardów w naszym kraju. Uczestnicy szkoleń dzięki naszej pomocy będą przygotowani do odpowiedzialnej pracy w komisjach wyborczych – mówi Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Szkolenie odbędzie się już 16 czerwca w Piotrkowie Trybunalskim. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl

e-mail: [email protected]