Wpadł w poślizg i wjechał w drzewo

Wpadł w poślizg i wjechał w drzewo

W ubiegłą sobotę na drodze niedaleko Wójtostwa doszło do wypadku, w wyniku którego kierowca wpadł w poślizg i wjechał w drzewo. Na miejsce przybyli funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim, a także karetka pogotowia, która przewiozła poszkodowanego 23-latka do piotrkowskiego szpitala.

11 grudnia około godziny 9:00 na drodze powiatowej Sulejów – Łęczno zdarzył się niebezpieczny wypadek, do którego doszło z powodu trudnych warunków pogodowych i ograniczonej widoczności. Kierowca samochodu osobowego marki Renault Megane stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg. A to sprawiło, że samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Poszkodowany doznał obrażeń głowy i barku

Jak wstępnie podaje rzeczniczka prasowa KMP Piotrków st. asp. Izabela Gajewska, kierowca postanowił nie zmniejszać swojej prędkości, pomimo że warunki na drodze nie były sprzyjające i panowała ograniczona widoczność. A to w efekcie doprowadziło do wypadku, w wyniku którego mężczyzna doznał obrażeń głowy i barku.

Przebywający na miejscu lekarze pogotowia ratunkowego udzielili poszkodowanemu niezbędnej pomocy medycznej, a następnie przewieźli do szpitala w Piotrkowie Trybunalskim. Jak na tę chwilę policja ustala szczegóły wypadku i bada okoliczności, w jakich 23-latek stracił kontrolę nad pojazdem i wbił się w drzewo.