Śniadanie wielkanocne z „Pałacykiem”

Śniadanie wielkanocne z „Pałacykiem”

Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynencyjnej „Pałacyk” zaprasza na śniadanie wielkanocne w sobotę (8.04). Poczęstunek będzie czekał na wszystkich potrzebujących w godzinach 10.00 – 14.00 w siedzibie stowarzyszenia.

 „Większości z nas Wielkanoc kojarzy się ze Zmartwychwstaniem Jezusa, rodzinnym czasem i zastawionym w jedzenie stołem. Nasze stowarzyszenie we współpracy z innymi organizacjami pomocowymi oraz indywidualnymi darczyńcami chce te potrzeby zaspokoić również ubogim i samotnym mieszkańcom Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. To dla każdego mają być dobre święta” – mówi Mirosław Świech, prezes Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej „Pałacyk”.

Wszystkich, którzy chcieliby wspólnie spędzić ten świąteczny poranek przy stole fundacyjnym zapraszamy w sobotę od 10.00 do 14.00. Siedziba stowarzyszenia znajduje się w Piotrkowie przy ulicy 3 maja 31. Tego typu inicjatywy są na wagę złota. Potrafią łączyć w najtrudniejszych chwilach. Mieszkańcy Piotrkowa doceniają wspólne chwile i bardzo często licznie uczestniczą w podobnych akcjach.