Służby Skarbowe rozbijają nielegalny hazard w Łodzi

Służby Skarbowe rozbijają nielegalny hazard w Łodzi

W wyniku działań łódzkiej jednostki Krajowej Administracji Skarbowej (KAS), dwie osoby podejrzewane o nielegalną organizację gier hazardowych zostały zatrzymane. W ramach tej samej operacji, Służba Celno-Skarbowa skonfiskowała 12 maszyn do gier, które były używane bez odpowiednich zezwoleń.

Ruchy kontrolne przeprowadzone przez KAS w centrum Piotrkowa Trybunalskiego, na podstawie zarządzenia wydanego przez miejscową Prokuraturę Rejonową, doprowadziły do zamknięcia dwóch lokali. W tych miejscach funkcjonariusze odkryli działalność niezgodną z prawem.

Podczas kontrolnych przeszukań w tych punktach, funkcjonariusze służb celno-skarbowych natknęli się na 12 nielegalnych automatów do gier. Dwa osoby podejrzane o prowadzenie gier hazardowych bez odpowiedniej koncesji i poza regulaminowym kasynem zostały zatrzymane. Dodatkowo, oprócz konfiskat nielegalnych maszyn do gier, służby zabezpieczyły prawie 9 tysięcy złotych w gotówce. Zostało także przejęte sprzęt używany do monitoringu, telefony komórkowe oraz inne materiały mogące posłużyć jako dowody popełnienia przestępstwa.