Pierwsze nowalijki na bazarze piotrkowskim

Pierwsze nowalijki na bazarze piotrkowskim

Wczoraj w Piotrkowie Trybunalskim odbył się kolejny bazar, podczas którego odwiedzający mogli nabywać już pierwsze w tym roku nowalijki. Od samego rana teren okupowany był przez licznych sprzedawców, którzy oferowali bogaty asortyment z różnych dziedzin handlu. Patrząc na frekwencję na Bazarze Piotrków, można śmiało stwierdzić, że z roku na rok targ wzbudza coraz większe zainteresowanie wśród mieszkańców miasta.

Dnia 8 maja przy ul. Dmowskiego w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Bazar Piotrków, który przyciągnął do siebie zarówno gęste tłumy handlarzy, jak i zakupowiczów. Warto zaznaczyć, iż Bazar Piotrków jest popularny do tego stopnia, że za każdym razem gromadzi wokół siebie tysiące piotrkowian i mieszkańców regionu.

Zerknij również na towar, jaki oferuje pchli targ w Bytomiu.

Różnorodny asortyment i młode warzywka

Oczywiście, jak to zwykle bywa, zeszłej niedzieli na Bazarze Piotrków ponownie dominowały meble i dekoracje dla domu, a także sprzęt ogrodniczy i odzież. Wybór spośród tego asortymentu jest tutaj bardzo obszerny, dzięki czemu sprzedawcy nie mogą narzekać na brak uwagi ze strony klientów. Ponadto, Bazar Piotrków to także świetna okazja, aby zakupić atrakcyjny upominek w postaci ślicznego rękodzieła.

Warto zaznaczyć, że podczas wczorajszego bazaru na stoiskach z owocami i warzywami pojawiły się również pierwsze nowalijki w postaci rzodkiewki i sałaty. Dużym powodzeniem cieszyły się także pierwsze pomidory szklarniowe, dostępne na bazarze w różnych odmianach. Oczywiście nie brakowało również innych produktów spożywczych, takich jak świeże pieczywo i słodkie wypieki oraz regionalne sery i wędliny.