Atrakcyjne oferty pracy w Vienne – partnerskim mieście Piotrkowa Trybunalskiego

Atrakcyjne oferty pracy w Vienne – partnerskim mieście Piotrkowa Trybunalskiego

Vienne to malownicze miasteczko w południowo-wschodniej części Francji, które mieści się niedaleko Lyonu, nad rzeką Rodan. Ta przepiękna mieścina oferuje mieszkańcom Piotrkowa wolne miejsca pracy wraz z kilkoma dodatkowymi korzyściami.

Pracę mają szansę otrzymać wszyscy młodzi i ambitni mieszkańcy Piotrkowa, którzy są chętni do wyruszenia w podróż do Francji i tymczasowego zamieszkania w cudownym Vienne. Praca ma charakter wolontariatu w Urzędzie Miasta Vienne i potrwa przez okres 10 miesięcy – od października 2021 roku do lipca 2022 roku. Młodzi pracownicy otrzymają wygodne zakwaterowanie, posiłki, a także pieniądze na drobne wydatki.

Wolontariat pokrywa zakwaterowanie na czas pobytu w Vienne, obiady od poniedziałku do piątku i 330 euro kieszonkowego, które pracownik będzie otrzymywać każdego miesiąca. Jest to świetna okazja, aby podszkolić się z języka francuskiego, zakosztować tamtejszej kuchni, poznać interesujące osoby i przeżyć niezapomniane doświadczenia.

Należy też zaznaczyć, ze wolontariat nie pokrywa wszystkich wydatków. W związku z tym każdy wolontariusz będzie musiał pokryć koszty przejazdu (w obie strony), ubezpieczenie zdrowotne we Francji, a także wszystkie inne koszty związane z pobytem.

Natomiast wymagania dla osób zainteresowanych wolontariatem obejmują dobrą znajomość języka francuskiego albo ochotę do szybkiej nauki tego języka na poziomie komunikacyjnym.

Wszystkie osoby, które mają zamiar skorzystać z oferty, powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie przesłać go na adres [email protected]. Formularz musi zostać przesłany najpóźniej do 06 września 2021.

Pytania związane z wolontariatem należy przesyłać do Departamentu Stosunków Międzynarodowych:

Elena Eychenne – [email protected]

Nathalie Robert – [email protected]

Z kolei na wszelkie dodatkowe pytania odpowiada Marcin Fijałkowski – pracownik Biura Partnerstwa i Funduszy z siedzibą przy ulicy Farnej 8 (nr tel. 44 732 18 48).